II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Konsultacje nauczycieli i wychowawców

 

 Rok szkolny 2016/2017

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Wychowawca
klasy

Termin konsultacji
(dzień tygodnia, godzina)

1

Baran-Malcher  Magdalena

3E

poniedziałek
1150-1235

2

Biwel Barbara

 

poniedziałek
1235-1320

3

Bluj  Jolanta

3C

czwartek
1335-1420

4

Bobrowicz Bożena

1D

czwartek
1055-1140

5

Bobrowicz Artur

1B

piątek
950-1035

6

Dombrowska Aleksandra

 

poniedziałek, wtorek, środa
1035-1055

7

Dorosz Jerzy

 

poniedziałek
950-1035

8

Galanty Jacek

 

wtorek
950-1035

9

Gaweł Marcin

 

czwartek
855-940

10

Głowacz Katarzyna

 

wtorek
1335-1420

11

Godzień Ewa

3D

wtorek
1425-1510

12

Gonet Monika

 

czwartek
1425-1510

13

Hajduk Roch Julia

 

wtorek, czwartek
800-1700
piątek
800-1600

14

Haluk Marek

 

 

15

Hamielec Elżbieta

1C

poniedziałek
1235-1320

16

Haśkiewicz Bogusława

 

czwartek
1055-1140

17

Krawczyk Anna

3A

poniedziałek
855-940

18

Krotysz Marta

 

wtorek
1150-1235

19

Kryńska Beata

  środa
845-945
20

Kus Aleksandra

3G

środa
950-1035

21

Malczyńska Elżbieta

 

wtorek
1425-1510

22

Miara Dawid

3H

czwartek
1055-1140

23

Miśkowicz-Cichocka Ewa

 

poniedziałek
1245-1330

24

Morycz Barbara

2D

czwartek
1150-1235

25

ks. Mucha Grzegorz

 

wtorek
1150-1235

26

Pich Artur

  piątek
950-1035
27

Partyński Aleksander

 

czwartek
1245-1330

28

Paśko Rafał

 

wtorek
950-1035

29

Pawłowski Jerzy

 

 

30

Pięta Małgorzata

 

środa
845-945

31

Pilip Ewa

 

wtorek
1245-1330

32

Puchalski Daniel

1F

środa
1150-1235

33

Rudnicka Edyta

   
34

Rybczyńska Dorota

2F

wtorek
1330-1420

35

Sadowska Grażyna

  w godzinach pracy pedagoga szkolnego
36

Saj Jolanta

1A

czwartek
950-1035

37

Sawicka Anna

  w godzinach pracy biblioteki
38

Siuta Agnieszka

 

piątek
855-940

39

Skowronek Tomasz

 

środa
1055-1140

40

Soboń Małgorzata

2C

piątek
1245-1330

41

Sochański Leszek

  wtorek
1055-1140
42

Styś Katarzyna

3F

wtorek
950 - 1035

43

Styś Jacek

2A

wtorek
850-940

44

Styś Małgorzata

 

 wtorek, środa
1035-1055

45

Sztaba Marian

 

poniedziałek, wtorek, czwartek
730-830
poniedziałek
1140-1235

46

Świdnicki Robert

 

wtorek
950 - 1035

47

Tomaszek Justyna

1E

piątek
1055-1140

48

Uberman Piotr

 

wtorek
1150-1235

49

ks. Wierdak Damian

  czwartek
950 - 1035
50

Wilgucka Małgorzata

2E

środa
1145-1230

51

Wójcik Ewa

 

wtorek
1150-1235

52

Wybranowska Izabela

 

poniedziałek
1045-1140

53

Zabawska Ewa

2G środa
1510-1600
54

Zubik-Borysławska Małgorzata

 

wtorek
950 - 1035

55

Wanat Marta

  wtorek
1245-1330
56

ks. Krzysztof Żyła

  środa
950 - 1035