Akademia Programowania PWSW w Przemyślu

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w obozie informatycznym Akademia Programowania w Przemyślu w dniach 22 - 27 września 2019 roku.
Organizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska.

Obóz przeznaczony jest zarówno dla uczniów początkujących, którzy znają szkolne podstawy programowania i chcą poznać początki algorytmiki, jak również dla uczniów zaawansowanych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności i przygotowywać się do olimpiady informatycznej.

Rejestracja uczestników została przedłużona. Ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w Akademii będzie rejestracja oraz uiszczenie opłaty do dnia 13 września 2019 r.

Szczegóły dotyczące obozu na stronie oraz w pliku poniżej.

Grafika udostępniona na licencji Creative Commons została pobrana z serwisu www.flickr.com. Autorem jest Rachel Johnson.